Wykrywacze metali, przewodów, rur

Ważne miejsce w naszej ofercie mają wykrywacze metali - urządzenia, które wykorzystują indukcję elektromagnetyczną do wykrywania metalu, a które służą do wykrywania instalacji podziemnych lub wyszukiwanie przewodów elektrycznych w ścianach czy rur.

Wykrywacze - zróżnicowany asortyment

Posiadamy bardzo dużą i zróżnicowaną bazę produktów z tego asortymentu – znajdziecie u nas między innymi wykrywacz ferromagnetyczny o dużej czułości i znacznym zasięgu (Radiodetection RD316), lokalizator włazów, skrzynek, zaworów pokryw i innych metalowych przedmiotów ( Radiodetection RD312), wykrywacz instalacji podziemnych typu C Scope CS880, akcesoria takie jak wykrywacz kabli(lokalizuje ukryte na przykład pod ziemią kable) i wykrywacz przewodów (urządzenie do wykrywania podziemnych przewodów oraz rur), wreszcie bardzo dużą ofertę magnetometrów (modele takie jak MagnaTrak 202, MagnaTrak 200, MagnaTrak 102 i MagnaTrak 100).

Wykrywacze wysokiej jakości

Wszystkie oferowane przez nas produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, dzięki czemu masz pewność, że przeprowadzone za ich pomocą pomiary będą w pełni profesjonalne. 

Radiodetection RD316

Radiodetection RD316 to wykrywacz ferromagnetyczny o wyjątkowo dużej czułości, a przy tym niesamowitym zasięgu. Lokalizuje większość metalowych przedmiotów, które znajdują się pod ziemią. Zasięg tego lokalizatora przy dobrych warunkach wynosi nawet 4,5m. Posiada funkcję eliminowania zakłóceń, co w praktyce ułatwia lokalizację między innymi przy samochodach, bramach czy też metalowych ogrodzeniach. 

Radiodetection RD312

Podstawowy lokalizator włazów, skrzynek, zaworów pokryw i innych metalowych przedmiotów. Automatyczne ustawianie czułości, wodoszczelny talerz umożliwiający lokalizacje w płytkiej wodzie i niska cena jest niewątpliwie zaletą tego sprzętu.

C Scope CS880

Doskonały do lokalizacji zasypanych lub klap od studni, włazów, hydrantów itp.

Magnetometr MagnaTrak 202

Nowsza wersja magnetometru MT 102. Nowocześniejszy kształt obudowy i układ sterowania potencjometrami membranowymi. Doskonała funkcjonalność magnetometrów MagnaTrak nie ma sobie równych na rynku a seria MT 202 wyposażona w funkcję ERASE do eliminacji zakłóceń sygnału, np. metalowej siatki w pobliżu miejsca lokalizacji oraz wskaźnik obecności linii energetycznej pod ziemią sygnalizujący istnienie przewodów pod napięciem, sprawiło, że stały się one podstawowym urządzeniem stosowanym w Polsce do lokalizowania zagubionych pod ziemią, betonem, asfaltem i śniegiem metalowych pokryw, zasuw, skrzynek zaworowych, znaczników geodezyjnych, włazów studzienek i innych obiektów ferromagnetycznych do głębokości 2,5m.

Więcej...

Magnetometr MagnaTrak 200

Nowoczesny kształt obudowy i układ sterowania potencjometrami membranowymi. MT 200 jest bardzo prosty w obsłudze i przyjazny dla użytkownika. Znalezienie szukanego elementu zagubionej armatury podziemnej  jest sygnalizowane regulowanym sygnałem dźwiękowym.

Więcej...

Magnetometr MagnaTrak 102

MagnaTrak 102 jest magnetometrem wykorzystującym w specyficzny sposób właściwości  pola magnetycznego  wokół obiektów wykazujących cechy ferromagnetyczne. Funkcja ERASE powraca automatycznie do idealnej równowagi magnetycznej.

 

Więcej...

Magnetometr MagnaTrak 100

MagnaTrak 100 jest magnetometrem wykorzystującym w specyficzny sposób właściwości  pola magnetycznego  wokół obiektów wykazujących cechy ferromagnetyczne.  Dzięki wykorzystaniu najnowszych zdobyczy  techniki, a głównie elektronicznemu zrównoważeniu magnetycznych cewek czujnikowych, magnetometr ten  wyróżnia się spośród innych tego typu urządzeń dużą dokładnością i polepszeniem parametrów przeszukiwania w terenie o dużym zagęszczeniu uzbrojenia podziemnego. Przyrząd odporny na uderzenia i bryzgoszczelny (osłona wodoodporna), głośnik wysokiej mocy z  membraną wodoodporną.

Więcej...