Reflektometry

Reflektometr to elektroniczny przyrząd pomiarowy, który służy przede wszystkim do pomiarów długości i tłumienności kabli miedzianych, a także włókien światłowodowych stosowanych w torach telekomunikacyjnych, w naszej ofercie wiedzie prym firma Riser Bond.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo przede wszystkim reflektometry Riser Bond, w tym najbardziej popularny obecnie na rynku model 6000, który łączy w sobie również cechy multimetru i nadaje się przede wszystkim do branży telekomunikacyjnej, model 3300, nadający się szczególnie do lokalizacji uszkodzeń na średnich dystansach, a także model 1270A, służący do szybkiego i dokładnego wyszukiwania miejsc uszkodzeń w sieciach kablowych, oraz model 1550T Hand Held, najtańszy i najprostszy z obecnych na rynku reflektometrów, świetnie sprawdzajacy się w kazdych warunkach. Mamy również klasyczny reflektometr firmy Bicotest – model T625, który jest produktem wysoce zaawansowanym technologicznie i nadaje się przede wszystkim dla specjalistów. 
Szczegółowy opis wszystkich modeli pozwoli Państwu na wybranie tego, który najbardziej będzie pasował do Waszych potrzeb i zagwarantuje najwyższą jakość usług.  

Reflektometr Riser Bond 6000

To najbardziej popularnymodel reflektometru firmy Riser Bond. 6000 to wielofunkcyjne urządzenie pomiarowe, które łączy w sobie funkcje reflektometru oraz multimetru. Jest przeznaczony przede wszystkim dla branży telekomunikacyjnej. 

Reflektometr Riser Bond 3300

Znakomity reflektometr do lokalizowania uszkodzeń na średnich dystansach. Zwarta oraz bardzo mocna obudowa i wyjątkowa prostota obsługi umożliwiają pracę nawet w bardzo ciężkich warunkach zewnętrznych. 

Reflektometr Riser Bond 1270A

Urządzenie RB1270A jest uniwersalnym reflektometrem do przewodów metalowych. RB1270A to kombinacja nowoczesnej technologii z przyjazną dla użytkownika obsługa, aby zaoferować Państwu w najwyższym stopniu uniwersalny i dokładny przyrząd przydatny w przypadku instalacji i konserwacji urządzeń kablowych. Model RB1270A zaprojektowany jest do szybkiego i dokładnego wyszukiwania miejsc uszkodzeń w sieciach kablowych. Zwłaszcza kable symetryczne i koncentryczne mogą być testowane za pomocą wyśmienitych parametrów tego miernika. Wysyłany przez reflektometr RB1270A impuls biegnie wzdłuż kabla. Zmiany impedancji w kablu odbijają energie impulsu całkowicie lub częściowo z powrotem do urządzenia. Te odbicia są rejestrowane i pokazywane zarówno jako krzywe, jak i numeryczna wartość odległości od miejsca usterki.

 

Więcej...

Reflektometr Riser Bond 1550T Hand Held

Najprostrzy i najtańszy dostępny na rynku reflektometr bardzo dobrze współpracujący ze wszystkimi rodzajami kabli. Obsługa jedną ręką, prostota obsługi i niska cena to niewątpliwie atut tego reflektometru.

Reflektometr Bicotest T625

Klasyczny model reflektometru firmy BICOTEST. Jest to wysoce zaawansowany miernik dla profesjonalistów.