Radiodetection - lokalizator instalacji podziemnych

Radiodetection to największy na świecie producent lokalizatorów instalacji podziemnej.

W naszej ofercie posiadamy kilka modeli produktów tej firmy, w tym RD 2000 Supercat, rozbudowany lokalizator do unikania kolizji, RD 5000, który dzięki wysokiej częstotliwości i prostej obsłudze uchodzi za najskuteczniejszy lokalizator głęboko zakopanych rur metalowych, RD 8000, który doskonale sprawdza się w każdych warunkach, jest przy tym łatwy w obsłudze i atrakcyjny cenowo, RD 7000, który dla odmiany jest wysoko zaawansowanym technologicznie sprzętem, przeznaczonym do specjalistycznych działań, ale nadającym się także do prostszych prac we wszystkich branżach, wreszcie model CAT4+, który jest najnowszym produktem firmy, łączącym w sobie wszystkie zalety jej produktów, z wysoką skutecznością na czele, przy równoczesnym zachowaniu atrakcyjnej, niskiej ceny. Wszystkie produkty firmy Radiodetection to sprzęt najwyższej jakości, będący gwarancją odpowiedniego przeprowadzenie wszelkich usług związanych z lokalizowaniem instalacji podziemnych.

Radiodetection RD 2000 Supercat

Na pierwszy rzut oka, prosty lokalizator do unikania kolizji. Nic mylnego. Wybór częstotliwości, automatyczny odczyt głębokośći, kilka dostępnych wersji stawiają ten sprzęt na wysokiej półce.

Więcej...

Radiodetection RD 5000

Jedna, wysoka częstotliwość i prostota obsługi kwalifikują go do grupy najskuteczniejszych lokalizatorów głęboko zakopanych metalowych rur.

Więcej...

Radiodetection RD 8000

RD8000PDL i PXL są znakomitymi następcami lokalizatorów rur i kabli RD4000PDL i PXL. W lokalizatorze RD8000 poprawiono szybkość, dokładność i niezawodność jednocześnie pozostając opłacalnym rozwiązaniem dla wszelkich zastosowań zapewniając unikalne funkcje użytkowe. Zaprojektowany na najnowszej platformie cyfrowej, RD8000 jest rozwiązaniem wysoce niezawodnym i pewnym dla wszystkich gałęzi przemysłu na całym świecie.

.

Więcej...

Radiodetection RD 7000

Zaawansowany lokalizator spełniający wymagania wszyskich branż, począwszy od budownictwa a kończąc na geodezji czy geologii. Ekonomiczna wersja RD8000.

Więcej...

Radiodetection CAT4+

Najnowszy produkt największego producenta lokalizatorów na świecie. Doskonały i co najważniejsze tani!

Więcej...