Produkty

Wśród naszych produktów znajdziecie Państwo lokalizatory infrastruktury podziemnej najważniejszych producentów sprzętu geodezyjnego na świecie takich jak Dynatel i Leica.


Produkty firmy
Dynatel, między innymi modele 2273 i 2573h gwarantują precyzyjną lokalizację uszkodzeń i nadające się do zastosowania w bardzo różnych branżach, m.in. geodezji, geologii i budownictwie ziemnym.
Oferujemy również produkty firmy
Leica, jednego z najważniejszych producentów lokalizatorów na świecie. W naszej ofercie znajdziecie m.in. model Digicat 550i, służący dowykrywania wszystkich elementów uzbrojenia podziemnego. Sprzęt ten w bardzo łatwy sposób lokalizuje trasę przebiegu kabli, taśm bądź rur i dzięki współpracy z generatorem sygnałowym umożliwia pomiar głębokości wykrytej sieci. Zapewniamy także dodatkowy osprzęt umożliwiający rozbudowę opcji użytkowych o np. lokalizację rur niemetalowych lub przeprowadzenie kontroli drożności kanalizacji.
Produkty obu firm charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i dbałością o najmniejszy nawet detal, dzięki czemu są gwarantem jakości świadczonych za ich pomocą usług.